Palmiye Baca Doğa

Merhaba;

Buraya “kaliteyi kendine ilke edinmiş, her zaman müşteri memnuniyetine önem vermiş. Sürekli kendini geliştirmeye odaklanmış bir kuruluşuz.” gibi kurumsal, kalıplaşmış süslü cümleler yazmayacağız. Sizler de bıktınız bu cümlelerden farkındayız. Samimiyet ve düzgün iş bekliyorsunuz. Merak ederseniz bizim son yaptığımız ülkenin gündemi olan “Milli Savunma Sanayi Tank Palet Fabrikası’nı” ziyaret edip kalitemizi görebilirsiniz. Bizler Türkiye’mizin ilk belgeli baca firması olmanın gururuyla her anlaşılmış işi ilk günkü heyecanımızla yapan gençleriz. Evet gençler diyoruz çünkü firmanın başında şuan 32 yaşında ülkemizin ilk baca firması olmasından dolayı hayatı baca sektörü içinde geçen 3. kuşak Burak Yalkın ve genç ekibi bulunmakta.

Paranın 2. planda olduğu (bunu ilk işinizde göreceksiniz eminiz) her yeni güne sorunsuz mutlu başlamanın verdiği haz ile işe başlayan ekibiz. Hayatımızın büyük çoğunluğu çalışmak ve para kazanmak olduğu günümüzde geleceğimizi ne kadar kurtarsak bizi mutlu eder düşüncesiyle anlaşılan her işte en az 10 fidan veya Darüşşafaka Cemiyeti’nde bulunan genç güzel kardeşlerimize destek olarak ülkemize katkıda bulunmayı kendimize görev edindik. Bu günler bizim yarınlar çocuklarımızın..

Profesyonel baca hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

Palmiye Baca
Neden PalmiyeBaca ?

Tüm baca denetleme firmalarından tam not alan Palmiye Baca, Türkiye’nin en sevilen baca üreticisi olmuştur.

iletisim
Doğalgaz Bacası
Zaman = Nakit

Aile ortamını her koşulda koruyan bizler baca ile ilgili tüm işleri en hızlı şekilde çözer, sizlere de diğer işleriniz için zaman kazandırırız.

iletisim
Kendi kendini taşır Çelik Konstrüksiyonlu Baca
Sertifikalar & Başarılar

Türkiye’nin ilk belgeli baca firması olan Palmiye Baca bu alanda ki tüm sertifikalara sahiptir.

iletisim
Lütfen çekinmeden arayın.

Soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir ya da teklif isteyebilirsiniz.

  Kartal Ofis
  • Yunus Mah. Ulunay Cad. No:20 Kartal/İstanbul

  • (0216) 389 71 80

  Darıca Depo
  • Osman Gazi, Atatürk Blv. No:363, 41700 Darıca/Kocaeli

  • (0216) 387 21 94

  Kartal Depo
  • Yunus Mah. Sırça Sok. No:11 Kartal/İstanbul

  • (0216) 387 21 94