Doğalgaz Bacası

Doğalgaz Bacası

paslanmaz doğalgaz bacası nedir?

Doğalgazın yanması sonucu ortaya çıkan su buharı veya asit içerikli gaz paslanmaz doğalgaz bacası ile atmosfere yönlendirilmelidir. Özellikle paslanmaz bacalarda AISI 316L kalite paslanmaz çelik sac kullanmak zorundadır. PalmiyeBaca standarda uygun bacalar üretmekte ve standarda uygun şekilde montaj etmektedir.

Doğalgaz Bacası

Çelik baca fiyatları bir çok parametreye göre değişiklik göstermektedir. Örneğin sacın kalınlığı ve izolasyon kalınlığının artması fiyatı arttıracaktır. Bu nedenle çelik bacanın yapılacağı montaj yerinin kolaylığı yapılan keşif sonrasında fiyatın düşmesinde etkin rol oynamaktadır. Bu nedenle tekliflerimizde indirim uygulamamız için keşif yapmamız büyük önem arz etmektedir.

Çelik baca

Çelik bacaların kalınlıkları çapa göre değişir. Örneğin kalınlıklar:

 • 0,4mm,
 • 0,5mm,
 • 0,6mm,
 • 0,8mm,
 • 1,00mm,
 • 2,00mm ve
 • 20 mm arasında olmaktadır.

Ayrıca izolasyon kalınlıkları da baca çekiş hesabına göre değişiklik gösterir. Kalite kontrollü bant sisteminde uzman ekip tarafından projesine göre bilgisayarlı destekli üretim yapılmaktadır. Yarı mamülün girişinden baca montajına kadar bütün proses FİK sistemine uygun şekilde kalite kontrolden geçmektedir.

Şaft içi tek cidar veya şaft dışı çift cidar olmak üzere çeşitli uygulamalarımız bulunmaktadır.

Bunun yanında PalmiyeBaca’nın baca konusunda müşavirlik, mühendislik ve proje imalatlar için üretim projesi gibi teknik boyutta da çalışmaktadır.

Türkiye’nin ilk belgeli baca firması olan PalmiyeBaca anahtar teslim belgeli doğalgaz bacası olarak sektörün en güçlü markasıdır.

Palmiye Baca MYK seviye 3 ve seviye 4 bacacı belgelerine sahip kadrosu ile uluslararası TS EN 15287 -1 ve -2 standartlarına göre montaj ve montaj sonrası danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Gaz dağıtım şirketleri doğalgaz bacasını yapan üretici firmanın Türkak tarafından onaylanmış belgelendirme kuruluşundan belgelendirilmesini istemektedir. Ayrıca doğalgaz bacasının gazının açılmasında etkin rolü olan akredite kurumlarda bu belgeleri isteyeceklerdir. Özetle belgesi olmadan doğalgaz bacası yapan firmaların gazları açılmayacaktır.

Ürünlerimiz Gazmer tarafından kayıtlı ve onaylıdır.

GAZMER https://urunvize.gazmer.com.tr/arama/urunvizearama.aspx

Gazmer’in sitesinde arama yerine “PALMİYE BACA” yazılarak ürünlerimize ulaşabilirsiniz veya aşağıdaki linkler ile ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

https://urunvize.gazmer.com.tr/vizedurumlarisayfa.aspx?urunref=104914

https://urunvize.gazmer.com.tr/vizedurumlarisayfa.aspx?urunref=104915

https://urunvize.gazmer.com.tr/vizedurumlarisayfa.aspx?urunref=104916

https://urunvize.gazmer.com.tr/vizedurumlarisayfa.aspx?urunref=104917

Palmiye Baca’nın avantajları nelerdir? Neden Palmiye Baca?

 • Keşif, teklif, anlaşma ve iş bitirme kolaylığı,
 • Yapınıza göre en uygun tasarım,
 • Fabrika üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti.
 • Ücretsiz proje ve belgelendirme.
 • 7/24 servis desteği İletişim
İletişime geçin

Bu konuda destek almak için bizi çekinmeden arayın.

profesyonel baca hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.