Doğalgaz Bacası

Doğalgaz Bacası

Doğalgazın yanması sonucu ortaya çıkan su buharı ve ait içerikli gaz AISI 316L kalite paslanmaz çelikten (kimyasal özelliği itibariyle en ideali metaldir) yapılmış baca ile atmosfere yönlendirilmelidir. Palmiye Enerji ve Baca Sistemleri’nin ürettiği bacalar bu tipteki uygulamalar için özel olarak dizayn edilmiştir. Bacalar, paslanmaz sactan çaplara göre 0,6mm – 0,8mm – 1,00mm kalınlıklarda üretilmektedir. Kalite kontrollü bant sisteminde uzman ekip tarafından projesine göre bilgisayarlı destekli üretim yapılmaktadır. Yarı mamülün girişinden baca montajına kadar bütün proses fabrika imalat kontrol sistemine (fik) uygun şekilde kalite kontrolden geçmektedir.

Tuğla şaft içi tek cidar, şaft dışı çift cidar (alüminyum veya paslanmaz dış cidar) şönt baca (ortak baca) olmak üzere çeşitli uygulamalarımız bulunmaktadır.

Bunun yanında PalmiyeBaca’nın baca konusunda müşavirlik, mühendislik, proje imalatlar için üretim projesi gibi teknik boyutta da çalışmaktadır.

Türkiye’nin 4 bir yanındaki projelere anahtar teslim doğalgaz bacası yapan PalmiyeBaca sektörün en güçlü markasıdır.

Palmiye Baca MYK seviye 3 ve seviye 4 bacacılık belgelerine sahip kadrosu ile uluslararası TS EN 15287 -1 ve -2 standartlarına göre montaj ve montaj sonrası periyodik bakım hizmetleri vermektedir.

Palmiye Baca’nın avantajları nelerdir? Neden Palmiye Baca?

  • Keşif, teklif, anlaşma ve iş bitirme kolaylığı,
  • Yapınıza göre en uygun tasarım,
  • Fabrika üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti.
  • Ücretsiz proje ve belgelendirme.
  • 7/24 servis desteği
İletişime geçin

Bu konuda destek almak için bizi çekinmeden arayın.

profesyonel baca hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.